Bearded Caucasians: fotografie hvězd show businessu

Abychom pochopili, jak moc mužský vous mění svůj vzhled, kolik maskulinity, síly a brutality, kterou dává obrazu, stačí se podívat na fotografii bělochů s vousem.Byli to bělošští lidé, kteří ukázali celému světu, jak oceňovat, posvátně chránit a pečlivě ošetřovat své obličejové vlasy.A co mince platí mužům elegantní, krátké nebo dlouhé vousy na oplátku.

Mnozí muži na celém světě dávají přednost tomu, aby příklad kavkazských dzhigitů přistupovali k obrazu jako temperamentní, mocný, rozhodný a silný muž.Na Kavkaze je člověk hlavou rodiny a jakékoli komunity, kde se pěstují obličejové vlasy.Černé vlasy, světlé rysy a stylový vous bělochů v něm harmonicky odrážejí módní, odvážný, trochu divoký, ale moderní člověk.

Fotografie bělochů s plnovousem

Ve světě byly doby, kdy vousy byly kultem světce.a nedotknutelnými celými národy, ale stalo se to tak, že trest smrti následoval nošení lehkého strniště.Nebyl jediný den, kdy by svět byl lhostejný k vousům mužů, a dnes jsou vousatí muži v trendu ve výšce módy.


Ale nejkrásnější a luxusníKavkazští muži mají vousy, které lze vidět na fotografii.

Pro informaci!Ve skutečnosti kavkazský vous roste rychle a hustě, protože jejich hormonální pozadí je několikrát vyšší než u mužů evropského a asijského typu.

Celebrity

Moderní showbusiness je plný zástupců Kavkazu, kteří stále více blikají v televizi s módními a luxusními typy vousů. Navzdory dobré genetice, jasnému odstínu a tloušťce vlasů, holiči nedoporučují muže z východního typu vzhledu, aby rostli příliš dlouho a husté vousy. Nejvhodnější varianty lze vidět na známých mediálních osobnostech.

Mikhail Galustyan

Prakticky každý v Rusku dnes nazývá Michail Galustyan „vousatým mužem“ pro svou komickou roli v jedné známé sérii.

​​

Michael a jeho život navíc vypadá vousy mnohem přitažlivěji než bez něj.

Timati

Zpěvačka a producentka má také orientální kořeny a je také majitelem luxusních vlasů.


Zpěvačka, která kultivovala módní vousy, dokonce otevřela několik holičství, kde nabízí všem lidem, aby se naučili, jak vypadat alespoň stejně stylově jako vousatý muž než on sám.

Adam Yandiev

Světově proslulý vousatý bělošský a profesionální bojovník Adam Yandiyev pochází z Ingušska. Jeho druhýpřezdívka je Beard, protože se nikdy nedělá svým bohatým a jasným vousem.


Adam má dokonce automobil Lamborghini Murcielago, na kterém je napsáno slovo "Beard".

Závěr

Z předložených hvězd kavkazského obchodu s krevními přehlídkami lze vyvodit závěr, že člověk orientálního typu má opravdu vousy.Kromě toho, pokud příroda obdařila člověka genetikou a schopností rychle a hustě stavět vousy, je hříchem nepoužít takové „výsady“.Trichologové poznamenávají, že bělošští chlapci mají více žárovek než Evropané a Asiaté.Genotyp a móda pro vousy dává bělochům výhody oproti jiným národům.