Beard Spray Generolon: Je to efektivní?

Krásná a svěží vousy jsou nemožné snem mnoha mužů.Kvůli špatné struktuře vlasů nebo hormonálnímu selhání, některé silnější sex mají špatný růst vlasů a dokonce mají oblasti s plešatými skvrnami.

V současné době lze takový problém řešit a Generolon pro vousy v tomto pomáhá.Jižme se blíže podívat na tento nástroj a zjistit, jak to ovlivňuje tělo a strukturu vlasů.

Složení postřiku

Generolon je zvláštním prostředkem růstu.Tam bylo mnoho experimentů s ním, tak on je bezpečný k použití.Odborníci přinesli tento nástroj k dokonalosti.Vyrábí se v Chorvatsku.Sprej lze zakoupit v lékárně bez lékařského předpisu.

Účinnou látkou tohoto činidla je minoxidil.Existují dva typy sprejů, liší se pouze množstvím hlavní složky.On je 5% a 2%.V 5% - 50 mg minoxidilu a ve 2% - 20 mg této látky.Výrobek obsahuje také další složky:

 • Ethanol,
 • Voda,
 • Propylenglykol.

Generolon se vyrábí v 60 ml lahvičkách s rozprašovačem.Jedna láhev je dostačující na měsíc denněpoužití. Výběr mezi 2% a 5%, musíte konzultovat s lékařem a vzít v úvahu zvláštnosti struktury vašich vlasů. Všechny účinné složky nejsou absorbovány do krve, takže je tento nástroj bezpečný. Nezpůsobuje alergickou reakci. Hlavní složka není shromažďována v kožních buňkách.


Pro informaci!Hlavní složka přípravku Generolon neovlivňuje kůži ani vlasy, působí na vlasové folikuly. Tato látka zlepšuje krevní oběh, takže vlasy rostou rychleji.

Vlastnosti a princip činnosti

Kromě toho, že minoxidil podporuje růst vlasů, nedovoluje, aby androgeny ovlivňovaly vlasové folikuly. Jinými slovy, chrání vlasy před chemikáliemi. Tato složka stabilizuje mužské hormony, takže vlasové folikuly jsou méně citlivé na enzymy, které zpomalují růst vlasů.

Již mnoho mužů se snažilo používat Generolon a byli s výsledkem spokojeni. Abychom to shrnuli, tento sprej má následující akce:

 • Zlepšuje krevní oběh,
 • Zlepšuje hormonální pozadí,
 • Stimuluje vlasové folikuly,
 • Chrání žárovky před špatnými enzymy.

Již po pěti týdnech používání spreje začínají vlasy růst tam, kde byly dříve vlasy. Aby měl požadovaný účinek, musí být používán každý den, takže nezapomeňte jej použít. Zrychlit proces růstuvlasy, můžete volitelně udělat masky olejů.

Pro informaci!Doba používání nástroje bude záviset na vlastnostech těla a struktuře vlasů.

Způsob použití

Sprej používejte dvakrát denně, 7 lisů dávkovače . Látka by se neměla dostat do očí, protože to bude nepříjemné pocity. Metoda aplikace se skládá z následujících kroků:

 1. Na samém počátku musíte dávkovač umístit na lahvičku a stisknout.
 2. Před každým nástřikem omyjte kůži mýdlem a poté důkladně osušte.
 3. Aplikujte výrobek na spodní část obličeje. Zejména potřebujete manipulovat s oblastmi, kde roste chlup.
 4. Nestříkejte sprej do kůže, dobře se vstřebává.
 5. Tvář můžete umýt pouze čtyři hodiny po aplikaci.

Když si všimnete, že vlasy začaly růst, pak postupně snižujte dávkování produktu. Použijte trochu sprej na krk, to vám pomůže pěstovat krásné vousy.

Důležité!Přístroj můžete používat maximálně jeden rok.

Kontraindikace a nežádoucí účinky

Ačkoli přípravek nezpůsobuje alergie, může způsobit odlupování nebo suchost pokožky, jakož i pálení. Aby se tomu předešlo, stojí za to zvážit všechny kontraindikace, a to:

 1. Alergická reakce na kteroukoli složku přípravku.
 2. Všechny léze na kůži, zejména otevřené rány.
 3. Přítomnost epidermálního onemocnění.
 4. Sprej by neměli používat mladiství chlapci a muži starší 60 let.

Pokud si všimnete projevu vedlejších účinků na sebe, opláchněte přípravek z kůže a přestaňte jej používat. V takových případech je třeba hledat vhodnou alternativu.

Výhody a nevýhody

Stejně jako každý nápravný prostředek má i společnost Generolon výhody a nevýhody. Výhody zahrnují:

 • Nápravný prostředek skutečně podporuje růst vlasů. Většina spotřebitelů byla s účinkem tohoto spreje spokojena.
 • Generolon se prodává v jakékoli lékárně. Lze jej objednat i online. Vzhledem ke své dostupnosti je postřik potřebný.
 • Sprej nezanechává kůži a je pohodlný k použití.
 • Fondy jsou dostačující na celý měsíc.

Navzdory pozitivnímu účinku nápravného opatření má Komise nedostatky:

 1. Spray má zvláštní zápach.
 2. Někteří říkají, že když přestanete sprej používat, vlasy se opět stanou řídkými.
 3. Mnozí lidé nemají rádi cenu tohoto nástroje.

Po konzultaci s lékařem a zvážení kladů a záporů se každý člověk sám rozhodne, zda bude Generolon používat či nikoliv. Protože to nepoškozuje tělo, stojí za to pokusit se tento problém vyřešit.

Účinnost Generolonu

Mnoho mužů si všimne, že Generolon je velmi účinný. Odborníci o tom dokonce mluví. Ačkoli neovlivňuje vlasy tak rychle jako léky, nepoškozuje tělo a nezpůsobuje alergie.

Cena

BOnline, tento sprej lze zakoupit za 440 rublů.Pokud si koupíte několik lahví, pak můžete udělat slevu.V lékárnách prodává 2% Generolon za 600 rublů a 5% za 800 rublů.Cena v lékárnách se může lišit, takže nespěchejte koupit sprej na vlasy v prvním obchodě.

Může postřik vyřešit váš problém?

Zkušenosti mnoha z nich ukázaly, že Generolon skutečně pomáhá pěstovat vousy.Chcete-li se trvale zbavit tohoto problému, musíte zjistit, proč se to stalo, a tady nemůžete dělat bez lékaře.Vousový sprej nevyléčí vaše narušení v těle, pouze pomáhá urychlit růst vlasů.Jinými slovy, Generolon není lék, ale nástroj, který pomáhá pěstovat vousy.