Barevné pánské ponožky: módní trend sezóny

Ponožky - to je možná nejvyhledávanější položka pánské šatní skříně, která je denně obsluhována pro nošení.Proto jsou ponožky vyprodány nejrychleji a díky této poptávce nabízejí výrobci všechny druhy modelů, které se liší v konstrukčních a výrobních materiálech.Pánské barevné ponožky si zaslouží zvláštní pozornost, protože to je nový módní trend současné sezóny.

Stylisté poukazují na to, že pouze znalci klasického stylu v oblečení by měli nosit ponožky tmavých přísných odstínů.Pro městský styl grunge a ležérní, sportovní nebo mládežnický styl oblečení, barevné ponožky pro muže různých barev může být jasným doplňkem.A pokud dříve byly považovány za přísně ženský šatník položky, dnes módy a chlápci mohou bezpečně vybrat pro sebe světlé varianty ponožek.

Barevné ponožky ]

Ponožky pro muže barevné jednobarevné - to je nový trend, a černé ponožky - to je zastaralý módní pocta, která se dlouho potopila do léta.Stylisté dnes radí všem mužům, bez ohledu na věk a styl oblékání, diverzifikovat polici s ponožkami s různými barevnými řešeními a barvami.Navíc, pánské vícebarevné ponožky mohou být monofonní nebo sje důležité správně kombinovat je s botami a způsobem obecně.

Se vzorem

Podíváme-li se na modely ponožek se všemi druhy vzorů, člověk musí znát jemnosti, s nimiž se nosí barevné ponožky pro muže tohoto formátu.Klasická verze vzoru je hrach malé nebo velké velikosti, který dodá obraz člověka novosti a modernosti.Také v módě dnes takový tisk jako klasický vzor, ​​to zůstane jen kompetentně kombinovat to s celkovým stylem oblečení.

Také v módním módu jsou dnes pruhované ponožky důležité pouze v tom, že jiné oděvy nebyly zdobeny stejným potiskem.Jedinou výjimkou může být kravata, ale je žádoucí, aby její pruhy měly jinou velikost a směr.Z nejnovějších kolekcí od značkových výrobců jsou kamuflážové ponožky prezentovány pro milovníky vojenského a grungeového stylu.

Černobílý tisk

Pro zimní a podzimní sezónu jsou barevné jednobarevné ponožky lepší zvolit tlumené uklidňující barvy a světlé barvy a světlé barvy pro jaro a léto.Je pouze důležité, aby bylo dodrženo několik pravidel pro barevné ponožky, například:

  • ponožky musí být těsné, ne průsvitné;
  • neměly by se plazit, tvořit záhyby;
  • ponožky v tandemu s klasickými botami by měly zakrýt kotníky;
  • Je zakázáno nosit barevné ponožky v tandemu s lakovou botou;
  • Barevné ponožky by měly být lehčí než samotné boty.
Znalecký posudek
HelenGoldman
Mužský stylista-tvůrce obrazu
Oblečení je pro společnost jakýmsi vzkazem, který vyjadřuje náladu, charakter a životní styl člověka.Podle pravidel etikety by měl být stín ponožek o něco tmavší než kalhoty, proto se v oděvu člověka rozhoduje společný styl.

Uniformní ponožky lze kombinovat s svetry nebo roláky, například červenou svetr a ponožky stejného odstínu.Dnes jsou nejoblíbenější světlé a prosté ponožky zelené, modré, červené, fialové, hnědé.Na léto se stylistům doporučuje vyzkoušet si bílé, žluté, světle zelené a modré ponožky s důrazem na tuto sezónu.

Kombinované barevné ponožky

Tři klasické barvy ponožek, které lze kombinovat s jakýmkoliv oděvem a obuví, jsou černé, šedé a hnědé.V klasické verzi, podle pravidel etikety, by se barva ponožek měla překrývat s barvou bot a kalhot.Při výběru barevných ponožek se stylistům doporučuje vrátit se z tohoto kánonu a kombinovat je v poněkud jiném pořadí.Je možné rozlišit metody kombinací ve dvou skupinách - s oblečením as botami.

S oděvy

Nejobtížnější je vybrat barevné ponožky s potiskem na oděvy, např. Pruhované ponožky pro muže.Stylisté doporučují, aby vzor na ponožkách byl nízký, ale je lepší mít kontakt s potiskem na kravatu nebo kalhotách.Pokud se jedná o pruhované ponožky, proužek může být na kravatě nebo na pánských kalhotách, ale v jiném směru a jiné tloušťce.Ponožky v kleci nebo hrách lze nosit s kravatou v tomto tisku, alevýhodně jednu velikost.

Podíváte-li se na pevné barevné ponožky, jejich barva se může opakovat s nádechem svetr, košile, roláku nebo vesty.V tomto případě, pokud bude barva ponožek prosvítat pod barvou kalhot, je nutné dodržet zlaté pravidlo - odstín ponožek by měl být tón hlubší a tmavší než odstín kalhot v obraze muže.Pokud člověk pochybuje o takovém jasném obrazu, můžete si vyzvednout oblečení v uklidňujících barvách a ponechat pouze ponožky hlavní barevný přízvuk.

S botami

Pokud otázka týkající se oblečení, co nosí barevné ponožky, nabízí několik řešení a možností, pak je volba barvy ponožek na barvu bot mnohem snazší.Pro boty klasického stylu, ať už se jedná o oxfory nebo jednoduché boty, musíte vyzvednout prosté ponožky nebo v extrémních případech diskrétní potisk.Pod každodenními stylovými botami, jako jsou derby, tenisky, top sideri, si můžete vyzkoušet světlé ponožky se vzory a velkolepými potisky.

Měl bych nosit barevné ponožky pro klasický oblek?

Pod klasickým oblekem můžete nosit ponožky s jasnými barvami pouze v případě, že si muž neobléká boty s lakovou botou.Ponožky musí být stejné barvy, husté, neosvětlené, tisk je povolen pouze v minimálním počtu a velikosti.

Dnes bude sotva někdo soudit člověka, který nosí barevné ponožky v podnikovém prostředí.Je žádoucí, aby se jednalo o studené a klidné tóny, které mohou být hlavním přízvukem nebo osvěžující poznámkou v obrazemuži

Pro informaci! Abychom pochopili, jak je vhodné nosit barevné podkolenky pod přísným oblekem, stačí se podívat přes luky takových slavných mužů, jako jsou Will Smith, Vladimir Pozner, Daniel Redcliffe, Ivan Urgant a Zac Efron.Tyto mediální osobnosti často blikají na obrazovkách ve stylových šatech, ve kterých jsou barevné ponožky jedním z akcentů.

Značkové barevné ponožky

Je lepší vybrat pánské světlé ponožky od osvědčených výrobců, protože levné oblečení s nízkou kvalitou může výrazně narušit celkový obraz a obraz člověka..A pokud si můžete koupit obvyklé černé ponožky bez strachu v jakémkoliv supermarketu, pak pro světlé stylové modely je lepší jít do specializovaného obchodu.Zpočátku tato móda šla z Itálie, takže tato země nabízí vysoce kvalitní a stylové ponožky všech barev a potisků.

Nejlepší značky z Itálie jsou Calzedonia a Gallo, které jsou již dlouho lídrem v oblasti kvality a stylu.Přicházejí na paty švédské značky Happy Socks, stejně jako americké značky Soxfords.Dnes, populární výrobci pánského oblečení Zara Man, H & M, Mango také začal vyrábět kolekce jasných pánských ponožek.Soxshop, Baboo a Zaporozhets Heritage nabízejí ponožky z různých barev ruských pánských ponožek.

Závěr

Barevné ponožky pro muže jsou nejnovější módou, která se rozšířila z Itálie po celém světě.Dnes preferují mnoho politiků, filmových hvězd, showbizů a obchodníkůpoužití barevných a tiskových ponožek k zdůraznění jejich individuality, modernosti a souladu s módními trendy.Zbývá jen přijít na to, jak kombinovat ponožky takového plánu s oblečením a botami, aby nevypadaly směšně a pak našli dobrého výrobce.