Balzámy a vousové léky: nejlepší značky

Vlasy na obličeji vyžadují důkladnou a komplexní péči o hygienu a kosmetiku.Standardní vousatý make-up by měl obsahovat následující produkty - gel na pěny nebo holení, voda po holení, balzámy, hydratační krémy na kůži, mýdlo a vousový šampon, stylingové výrobky a oleje pro výživný a stimulující růst vlasů.

Zvláštní pozornost je třeba věnovat balzámům na vousy, které působí jako určitý lék na vlasy.Tato kosmetika vyživuje a posiluje vlasy a kořeny, vyživuje pokožku nezbytnými složkami, chrání vousy před negativními vnějšími vlivy a zároveň ji činí hladkou, učenou, lesklou a hedvábnou.Je jen důležité zvolit správný balzám, protože výběr producentů a odrůd je více než velký.

Jaké jsou zvláštnosti balzámů?

Balzám vousů je druh léků na vlasy, jak bylo uvedeno výše.Pravidelné používání navíc přispívá k tomu, že vousy jsou poslušné a dobře navštěvované, což člověku pomáhá rychle a snadno ho vložit do správné polohy.formu. Kromě hluboké péče, balzám vyživuje a obnovuje pokožku obličeje, chrání ji před negativními vlivy vnějších faktorů a holení.

Nepostradatelným balzámem budou ti muži, kteří mají přirozeně své vlasy na bradkách, ztuhlé, náchylné ke zvlnění a neposlušnosti. Takové vousy je obtížné rozčesávat a ležet v požadovaném tvaru, i když používáte nástroje pro styling. Balzám změkčuje vlasy, vyhlazuje strukturu, vyživuje kořeny, v důsledku čehož se vousy zlepšují a zabraňuje podráždění kůže.

Pro pochopení toho, jak důležité je používání balzámu, odborníci poukazují na několik preferenčních rozdílů v této kosmetice pro vousy mužů:

  1. Balzám se snadno používá, okamžitě zvlhčuje a zjemňuje vlasy, což je činí elastickými a hedvábnými.
  2. Balzámy neupírají kůži, nevyživují ji a hydratují a také zabraňují podráždění z holení.
  3. Balzámy dodávají vousům příjemnou vůni, může to být mořská, citrusová a dřevitá vůně.
  4. Balzám je úsporný ve spotřebě, protože bude dostačující s hráškem pro distribuci přes vousy.
  5. Balzám nezpevňuje chlupy dohromady, což dodává bradě elegantní a dobře upravený vzhled.
Pro informaci!Pokud má člověk pokožku obličeje a vousy, je náchylný k tukům, měli byste aplikovat balzámy jen zřídka a v malých množstvích, protože obsahují oleje.

Pokud člověk používá balzám na vousy, neznamená toKosmetiku lze upustit.Pro maximální efekt musíte použít oleje, pleťové vody, krémy, spreje a masky pro plný růst tlustého a bohatého stínu vousů.S pomocí laku a vosku lze vousy a kníry položit v různých formách.

Populární firmy - výrobci

Balzám vousů musí být pečlivě vybrán, přičemž je třeba věnovat pozornost typu pleti a existujícím problémům s vlasy na vousech.Před nákupem a zahájením používání je navíc důležité zkoumat složení každého výrobku.Odborníci také předložili svá vlastní doporučení, která populární výrobci produkují slušné a kvalitní balzámy na vousy.

Borodist

Domácí značka Společnost Borodist nabízí vysoce kvalitní kosmetické výrobky pro péči o vousy za přijatelné ceny.Stylisté zaznamenávají vysokou účinnost balzámů a značka nabízí celou řadu kosmetických produktů pro štětiny.Balzámy Citrus Splash se vyrovnávají se zlobivým a tvrdým vousem, po jeho použití bude vousy hladké a lesklé.Přírodní včelí vosk a bylinné extrakty jsou považovány za cenné.

Balzám z mořské bouře lze považovat za hodný balzám od značky, ve které se předpokládají přírodní cenné složky.Jedná se o rostlinné oleje z jojoby, bamby a mandlí, éterické oleje a také bílý vosk.Lehká textura rovnoměrně a snadno padá na vlasy a balzám slibuje revitalizační účinek po aplikaci, proto je určen pro matné avegetace bez života. Oba balzámy stojí 1200 rublů.

Proraso

Italská značka nabízí kosmetické výrobky pro luxusní muže, včetně balzámu s gelovou formulací pro lehké a vzdušné aplikace na vlasy. Složení nepředpokládá oleje, takže tento nástroj lze aplikovat i na vlasy náchylné k tuku. Balzám nezanechává skvrny, snadno se vstřebává do kůže a vlasů.

Kompozice je bohatá na vitamíny a bylinné extrakty a má také příjemnou citrusovou vůni s borovicovými tóny. Lahvička balzámu, která je stylově navržena, nezůstane bez povšimnutí. Malé množství balzámu bude stačit na nanesení hustého a dlouhého vousu, protože konzistence gelu je snadno rozložena po celé délce vlasů. Balzám můžete aplikovat denně a cena za láhev je 1400 rublů.

Hrob před holením

Ideálním prostředkem pro potlačení vyčnívajících a nehanebných vlasů je balzám Grave Before Shave, jehož složení uklidňuje a vyživuje pleť a strukturu vlasů. Za zmínku stojí také úžasná vůně balzamu - tráva-citrusové odstíny. Přirozené pachy osvěžují a osvěžují ráno, takže výrobce doporučuje, aby se ráno při hygienických procedurách aplikoval balzám. Pro láhev 60 ml musíte zaplatit 2000 rublů.

Trius

Z této značky může člověk používat balzámový olej, takže se doporučuje aplikovat ho na vlasy, které jsou náchylné k suchu a otupělosti. V plechovém balzamuobsahuje komplex vitaminů a olejových složek, které vyživují a stimulují růst a obnovu vlasů.Balzám se snadno aplikuje na pokožku obličeje a vlasů na vousech, což jim dodává lesk a pružnost.Balzám se může lišit pouze v chuti, a cena za láhev bude 1200 rublů.

Manly Original Balm

Kovové nádoby se šroubovým uzávěrem a hospodárnou spotřebou jsou balzámem ze značky Manly Original Balm.Lehká textura, stejně jako přítomnost ve složení včelího vosku, změkčujících složek a vitamínů činí produkt konkurenceschopným a poptávaným mezi vousatými muži.Woody svěží aroma a rozumná cena pouhých 900 rublů, aby produkt populární.

Poradenství! Balzám ze značky Manly Original Balm je ve své struktuře spíše koncentrovaný, takže by měl být používán v minimálním množství, což šetří náklady na tento výrobek.

Reuzel

Cenným složením tohoto balzámu je přítomnost arganového oleje a bambuckého másla.Muži si všimnou mužské dřevité vůně balzámu a výrobce zaručuje, že jedinečná receptura bude krotit i ty nejtvrdší, lepivé a kudrnaté vlasy na vousech.Balzám dodává vlasům hedvábnou, pružnou, poslušnou a živý lesk, přitom nezatěžuje a nevytváří mastné vlasy.

Výraznou výhodou této kosmetiky je skutečnost, že balzám dokonale zklidňuje a chrání pokožku před podrážděním a alergickými reakcemi.Balzámové těsnění rozděluje koncevlasy, a také odstraňuje odlupování kůže, může být také použit k vyživování vlasů na knír.Cena za jednu láhev v průměru je 1300 rublů.

Jak správně používat?

Aplikujte balzám na vlasy na vousech, musí být vždy po hygienických postupech, protože jakákoli kontaminace vlasů a pokožky zabrání vniknutí hodnotného složení balzámu.Malé množství přípravku je vytlačeno z láhve (ne více než hrášek), je dobře otíráno v dlaních, aby se zahřálo, a teprve poté se roztavený balzám vtírá do obličeje a vlasů na vousech a vousech.

Důležité! Aby bylo zajištěno, že složení balzámu udrží cenné složky v kompozici co nejdéle, je nejlepší uchovávat je na chladném místě.

Balzám na tření by měl být masírován kruhovým pohybem, aby se urychlil průtok krve a metabolické procesy.Na dlouhém vousu je důležité rozložit balzám po celé délce srsti, na konci si můžete vlasy rozčesat hřebenem.Potom se vousy umístí do požadovaného tvaru, nechá se vstřebat balzám a přirozeně se osuší.Hladké a měkké vlasy, vlasy náchylné k tukům, aplikujte balzám v minimálním množství.

Doporučení odborníků

Stylisté a holiči poukazují na to, že balzám by měli používat především muži, kteří mají tvrdý, nepoddajný vous,kudrnaté a nudné.A není žádný rozdíl v tom, jak dlouho bude vousy, nebo zda to bude krátké strniště.Balzam musí být použit v každém případě, jako onJe to lék na nemocnou vegetaci a kůži, stejně jako další knír a stimulátor růstu vousů.

Odborníci radí několikrát týdně, aby používali balzám pro muže, kteří mají vlasy, které jsou náchylné k tukům, nebo jsou tak poslušní k stylingu a nemají žádné problémy. Ale pro bolavé vlasy bude jako každodenní péče zapotřebí suchá a šupinatá pleť, bez života a tupý vousový balzám. Balzám bude pacifikovat vlasy, vrátit jim lesk a hedvábnost, je jen důležité, abyste to nepřeháněli svým množstvím.

Recenze

Většina mužů si všimne, že bez balsamového vousu vypadá nějak neupravený a divoký, což kazí vnější obraz a modernost člověka. Nejoblíbenějším produktem zůstává domácí produkce - balzám ze značky Borodist. Mnoho mužů také pomohlo obnovit normální růst a vyléčit vlasy na vousech balzámem značky Reuzel, který paralelně s tím zklidňuje a vyživuje pokožku obličeje.

Závěr

Všichni uvedení výrobci balzámů vousů splňují požadavky na stupeň účinnosti, bezpečnosti a terapeutického zlepšení pokožky obličeje a vousů. Balzámy jsou vhodné pro všechny typy pleti obličeje a vlasů, je důležité je používat pouze správně a racionálně, aby vousy a kníry byly vždy dobře upravené, dobře oblečené a uklizené. Koncentrované balzámy zjemňují i ​​ty nejtvrdší přilnavé vlasy na vousech, ale neměli byste se omezovat jen na takové kosmetické výrobky. Péče by mělabýt komplexní a pravidelný, takže vousy rostou a dávají vzhled člověka lesklého a mužského charakteru.