Arko po holení: nejlepší krémy a gely pro muže

Postupy holení pro muže jsou obvyklou činností, ale většina z nich pak trpí pokožkou obličeje, je pokryta vyrážkou a dalšími známkami podráždění. Ve skutečnosti ne každý ví, že horní vrstva epidermis je odstraněna ve stejnou dobu, kdy se oholí štětiny. Pod ním je kůže vystavena a jemná a není schopna odolávat vnějšímu prostředí.

Podráždění kůže po každém holení by nemělo být ponecháno bez pozornosti a péče. Pro tento účel nabízejí výrobci kosmetiky pro muže obrovský výběr holicích produktů a poté. Nejvíce standardní a známou volbou pro většinu mužů je linka po holení Arco, která je již mnohokrát žádaná a je volně dostupná ve všech městech a regionech země.

O kvalitě výrobků a značky Arco

Jakýkoli kosmetický přípravek má jak své zvláštní výhody, tak i některé nevýhody, zejména ve srovnání s konkurenčními výrobci. Vybraný gel nebo krém po holení Arco bude ideální pro muže, který se k volbě přiblížil zodpovědně a vhodně využilMožnost pro váš typ pleti. Dnes je ARKO MEN předním nesmyslem pánské kosmetiky a volbou milionů mužů.

Pro informaci!Statistické studie a ujištění od výrobce ukazují, že dnes jsou výrobky ARKO MEN v poptávce a jsou dodávány do více než 50 zemí světa.

Produkty společnosti zahrnují tyto druhy zboží:

  1. krémy, pěny a gely na holení . Řada takových výrobků je určena pro všechny typy pleti, konzistence jakéhokoliv výrobku bude ideální pro lehké a bezbolestné oholení. Unikátní složení a přítomnost změkčujících složek podporuje snadné a bezbolestné odstranění štětin.
  2. Krémy, balzámy a vody po holení . Jemná péče a péče o pleť bude poskytována všem mužům bez ohledu na typ pleti, vlastnosti kožní reakce na holení a preference spotřebitelů.
  3. Příslušenství pro holení . To může být všechny druhy strojů a břitvy, které budou poskytovat nejbezpečnější a pohodlné postupy pro zbavení se štětin. Obrovský výběr a rozumné ceny umožňují každému člověku, aby se sám vyzbrojil břitvou nebo strojem společnosti Arco.
  4. Sprchové gely . Tři možnosti pro takovou kosmetiku pomohou člověku vždy zůstat svěží, čistý, příjemně vonící a v dobrém stavu.

Společnost Arco má několik významných výhod, a to vysoce kvalitní kosmetiku a rozumnou cenu, která uspokojí téměř každého člověka. Musíte pochopit, že mnoho mužůproces holení probíhá, ne-li každý den, pak každý druhý den, a ne každý si může dovolit drahé kosmetiky pro časté používání.Arco - kosmetika průměrného cenového rozpětí, navíc je velmi úsporná.

Linka po holení

Samostatná řada krémů po holení Arko nabízí výběr kosmetiky ve dvou formách - krémy a balzámy.Rozdíl je ve struktuře a struktuře, každý z nich je ideální pro konkrétní typ pleti a podle speciálních potřeb mužů.Většina kosmetiky od tohoto výrobce je určena pro suchou a citlivou pokožku.

COOL Balsam

Tento balzám po holení se používá k čištění kůže a pórů, jakož i jemnou a hlubokou vlhkost.Chladící balzám po holení dodá pocit svěžesti a úlevy, protože kompozice má chladicí složku pro boj proti podráždění.Lehké antiseptické vlastnosti pomohou s řezy, a hydratační složky odstraní těsnost a suchost kůže.

SENSITIVNÍ balzám

Ideální pro ochranu a zvlhčení citlivých pokožek, které trpí po holení.Unikátní receptura zahrnuje aloe vera extrakt, který podporuje rychlé hojení, zmírňuje příznaky podráždění a levandulový olej hluboce vyživuje a hydratuje vrstvy epidermy.Příjemná vůně a pečlivá obnova pokožky pomáhá vyrovnat se s vlivy počasí.

Balzám COMFORT

Univerzální balzámová forma pro suchou, normální a citlivou pokožku obličeje, která zajistí normální odezvu pokožky na holení.Složení obsahuje minerální doplňky, které změkčují pokožku, zmírňují pocit pálení a těsnost.Aplikování balzámu ráno, muž poskytne kůži pohodlí a bezpečnost po celý den dopředu, navzdory vnějším faktorům.

FRESH Balsam

Osvěžující a tonizující balzám na tenkou, citlivou a matnou pokožku, která po holení trpí podrážděním.Mátová složka v kompozici dodá pleti pocit svěžesti a ráznosti, zvýší její tón a pružnost.Dodatečné hydratační složky chrání pokožku před vysycháním, obnovují její integritu a ochranné funkce, ale pro tento účel musí být balzám používán pravidelně.

krém COOL

Tento krém obsahuje chladicí složky, které usnadňují a urychlují uklidnění a uvolnění pokožky po holení..Měkká textura krému umožňuje profesionální výživu a hydrataci i nejsušší kůže, čímž zvyšuje její pružnost a pevnost.Vzorec je obohacen o allantoin, který chrání pokožku před podrážděním.

SENSITIVNÍ Smetana

Ideální pánové Arko po holení pro citlivé typy epidermis.Specialisté na dlouhou dobu vytvořili vzorec krému, který poskytuje mužům křehkou pokožku s profesionální péčí a uzdravením.Základem krému je extrakt.Aloe vera, která zmírňuje záněty a podráždění, zklidňuje a uvolňuje pokožku. Extra levandulový olej vyživuje pokožku vlhkostí a výživnými látkami.

krém COMFORT

Díky své krémové struktuře tento přípravek pro péči o pokožku vyživuje a hydratuje, zabraňuje poranění, prasklinám, loupání a svědění, jako známky podráždění po holení. Krém by měl být pravidelně aplikován na čistou a hladce oholenou pokožku obličeje, otírán masážními pohyby, aby minerální přísady v kompozici zbavily pokožku těsnosti a pálení, změkčují ji na maximum.

Krém FRESH

Konzistence máty a základ smetany umožní mužům, aby po holení okamžitě osvěžili a zklidnili pokožku, v důsledku čehož bude pokožka co nejdelší tónována a obnovena. Naneste krém po každém holení štětin, abyste zapomněli na zánět, vyrážku, pálení a těsnost. Hydratační přísady chrání pokožku před ztrátou vlhkosti, zabraňují jejímu suchu a stárnutí.

Jaký je nejlepší balzám nebo krém?

Mnoho mužů není zcela schopno rozhodnout, která je vhodnější pro každodenní péči o kůži po holení - krém nebo balzám.Hlavním rozdílem mezi těmito výrobky je textura a zásada expozice pokožce.Krém je silnější ve složení a leží na kůži v mastné vrstvě, působí povrchně. Ale balzám rychleji a hlouběji do kůže, takže na povrchu nezanechává stopy.

V této souvislosti se často doporučuje používat krémy pro suché účelykůže, ale lehká textura a tekutá konzistence balzámu je ideální pro citlivou a normální pleť. Krém obsahuje více zahušťovadel a balzám je bohatý na různé přírodní přísady, díky kterým je poptávka po něm několikrát vyšší než poptávka po krémech. Krém je považován za každodenní potřebu pokožky a balzám lze používat méně často.

Cena

Společnost Arko Man na trhu pánské kosmetiky je velmi žádaná vzhledem k tomu, že ceny krémů a balzámů jsou mnohem levnější než stejné výrobky, ale od jiných značek a dovozců. Rozsah Cenue pro krémy je 50-150 rublů, v závislosti na složení a objemu . Ale na balzámech je cena o něco vyšší, protože mají bohatší a bohatší složení, to je asi 150-200 rublů na jednotku.

Závěr

Arco je jedinou značkou kosmetiky na ruském trhu, která je po mnoho let důsledně poptávkou a popularitou mezi miliony mužů různých sociálních úrovní. Pro péči o pleť výrobce nabízí řadu krémů a balzámů. Krémy s hustou texturou vhodné pro každodenní péči o suchou pokožku a balzámy mohou být používány méně často u mužů s citlivou, normální nebo mastnou pletí. Arco Men je perfektní poměr cena-kvalita pro pánskou kosmetiku.