Arko je celá řada holení: stručný přehled jeho součástí

V moderním světě se muži starají o sebe a starají se o svůj vzhled o nic méně než o ženské pohlaví. Ale na rozdíl od krásné poloviny lidstva člověk nebude dlouho rozumět a hledat vhodnou kosmetiku, takže tento článek bude podrobně diskutovat o kosmetické řadě mužů Arco.

Kosmetika této společnosti pro muže je založena na holicích přípravcích. Jak dobrá je tato kosmetika, jaké typy výrobků jsou tam, názory zákazníků a mnohem více lze nalézt čtením článku.

Arco: Druhy holicích přípravků

Na přepážkách obchodů existuje mnoho různých společností, které mužům nabízejí prostředky k oholení. Arko muži jsou jednou z těch značek, které existují v téměř každé prodejně. Společnost Arco je zároveň poměrně levná, což znamená, že je cenově dostupnější než mnoho podobných nástrojů.

Arko na holení zahrnuje obvyklou pěnu, krém, gely a dokonce i mýdlo na holení. Po zvážení každé z navrhovaných možností si muž může vybrat nejoptimálnější variantu pro něj.

Pěna

Pěna Arco na holení je rozdělena do několika typů díky různým barvám štítků a nápisům na kazetách s obsahem. K dnešnímu dni nabízí výrobce devět druhů pěny. Muži si mohou vyzkoušet přesně ten druhpěna, která je vhodná pro kůži a štětiny.

Odborníci, kteří spotřebitelé při používání této pěny na holení uvedli:

 • Hustá a lehká textura pěny (jako zubní pasta) - se snadno nanáší a rovnoměrně rozloží i na tlusté štětiny;
 • příjemná vůně;
 • Různé typy pěn;
 • Cena (cca 100 rublů).

Arco Foam poskytuje pohodlné a pohodlné oholení. Štětiny různých tuhostí a tloušťky budou odstraněny bez jakýchkoliv problémů.

Gel

Dalším typem holicího roztoku firmy Arco je gel. Je také v poptávce, stejně jako pěna, dobývání a posilování pozice v myslích mužů. Cena tohoto výrobku odpovídá ceně pěny.

Výrobce nemohl tento gel nerešpektovat, takže existuje až deset druhů tohoto léku, díky němuž bude možné, aby si člověk vyzvedl své vlastní bez jakýchkoliv zvláštních problémů.

Pro informaci!Předpokládá se, že gel je nejméně dráždivý pro kůži obličeje, proto je tento produkt preferován více než podobný jiným prostředkům.

Pozitivním rysem gelu je, že jeho náklady jsou hospodárnější než stejné pěny.

Při nanášení na pokožku obličeje gelový gel obsahuje jednotnou pěnu, ale tento prostředek je vhodný pro holení malých štětin, pěstované chlupy se budou oholit obtížněji.

Proces holení s gelem Arco považují muži za pohodlný a jeden z nejlepších.

Krém

Krém na holení je nyní nejméně žádanýna trhu, ale stále existují muži, kteří nechtějí měnit krém na jiné produkty. Pro tuto kategorii samců Arko nepřestávají vyrábět holicí krém, navíc poskytují také výběr z několika typů fondů.

Výhody krémů na holení Arco:

 1. Hlavní výhodou smetany je její cena. Spotřebitelé chtějí získat kvalitní produkty za přijatelné ceny a krém je téměř dvakrát levnější než pěna;
 2. Hydratační účinek krému změkčuje pokožku.
Důležité!Krém vyžaduje bít, než se aplikuje na obličej. Zatímco pěna na holení nebo gel se aplikuje přímo z trubice na obličej.

Nevýhody krém má také:

 1. Protože výrobek musí být šlehan, dokud nemáte oko na dávkování, často se vymačká příliš mnoho krému, což vede k rychlému vyprázdnění zkumavky;
 2. Šlehání smetany trvá asi tři až pět minut. Zdá se, že ne tak dlouho, ale pokud se potřebujete rychle a rychle postavit do pořádku, pak se tyto minuty zdají zbytečně ztracené a dlouhé;
 3. Bílý nájezd na holicí strojek. Nemůžeme říci, že je to zjevné mínus, protože je snadné prát břitvu, ale je to považováno za nepříjemný moment.

Obecně platí, že muži neodepírají používání holicího krému, zejména od tureckého výrobce Arco, pokud to dovolí časové povolení a příležitost.

Mýdlo

Značka Arco již více než půl století vyrábí mýdlo na holení. Druhy, které nemá, produkujív různých formách: ve sklenici o hmotnosti 90 gramů. a papírové obaly o hmotnosti 75 gramů. Formát výroby mýdla z 50. let minulého století dosáhl našich dnů téměř beze změny.

Tip!Při použití mýdla na holení je zapotřebí štětec na holení, a ještě lépe, pokud je k dispozici pěna.

Spotřeba mýdla Arco je tak minimální, že jeden bar bude stačit na několik měsíců (v závislosti na rychlosti růstu štětin). Minimálně, mýdlo v bance bude muset být zakoupeno každé 4 měsíce, stejně jako každých 6 měsíců.

Příjemná vůně tohoto holicího výrobku není horší než u jiných výrobků řady Arco. Při aplikaci mýdlové pěny na obličej si muži všimnou lehké citrónové vůně.

Kvalita pěny je tak dobrá, že holicí strojek klouže po obličeji bez jakýchkoliv překážek. Vlasy na obličeji krásně změknou díky mýdlové vodě.

Jedinou nevýhodou, kterou si muži všimnou, je skutečnost, že mýdlo je při svých nízkých nákladech v ruských obchodech velmi obtížně dostupné. Nejčastěji je nutné tento nástroj získat od ruských zástupců společnosti Arco nebo si jej objednat na internetových stránkách (s dodatečným dodacím poplatkem).

Hodnocení zákazníků

Zřídka člověk zkouší všechny prostředky výrobce. Pokud zjistí, že je vhodná volba pro holení, už nehledá, používá určitý výrobek. V tomto ohledu můžeme konstatovat, že je lepší se podívat na hodnocení jednotlivých nástrojů společnosti Arco zvlášť:

 • Pěna . Snadné používání a pohodlné oholení mnoho mužů. Někteří samci, samozřejmě, si všimnou přítomnosti podráždění po holení, ale toto je čistě individuální reakce (který může také záviset na jiných faktorech když holení). Obecně platí, že většina mužů doporučuje použití pěny;
 • Gel . Výhoda tohoto holicího produktu je jedním z vrcholů. Příjemná vůně také zanechává lhostejných mužů bez pozornosti. A nejmenší počet stížností na podráždění může potěšit pouze spotřebitele této značky;
 • Krém . Není tak populární k použití, ale ne nižší v pozitivních recenzích. Hlavní výhodou zákazníků je dobrá hydratace pokožky. Záporný bod - pěnění;
 • Mýdla . Nejméně potěšený je nejméně zakoupený produkt v Rusku kvůli nedostatku na policích obchodů, ale těm, kteří si tento nástroj objednali nebo koupili v zahraničí. Arko mýdlo je nejekonomičtější produkt v celé řadě nabízené pro holení. Muži, kteří vyzkoušeli mýdlo, určitě doporučují a doporučují k nákupu.

Celkový obraz společnosti Arco je tak dobrý, jak jen může být, mnoho lidí tvrdí, že holicí produkty tohoto výrobce jsou hodné konkurence známých značek. Rozpočtovou hodnotu výrobků označují také všichni spotřebitelé jako pozitivní faktor. Hodnota za peníze, podle mužského pohlaví, je plně oprávněná.

Turecký výrobce pánské kosmetiky Arco po mnoho let existence na trhu se etabloval na velmi dobré straně. V průběhu let neztrácí tvář, ale pouze potvrzuje a upevňuje své postavení. Muži, kteří vyzkoušeli holicí přípravky Arco, je jistě nechtějí nahradit podobnými. Proto, muži, kteří nejsou obeznámeni s touto řadou produktů, mohou být poučeni, aby zkusili produkty Arco bez problémů.