10 typických chyb při vytváření obrazu

Jen málo lidí chápe důležitost svého vzhledu a kompetentního přístupu ke stylu a obrazu.Ve skutečnosti existují takové chyby, které mohou velmi zkazit celkový dojem člověka.Stylisté dokonce nazývají chyby mužů při vytváření obrazů, které jsou v moderní společnosti nepřijatelné.

Vědci ukázali, že první dojem o osobě nemůže být změněn, je tvořen během první poloviny minuty komunikace s ním.Oční kontakt hodnotí nejen externí data, ale také harmonii obrazu jako celku.To znamená řadu chyb, které mohou ovlivnit mezilidské vztahy, a tedy i různé oblasti života, o čemž se bude dále diskutovat.

Parametry mužského posouzení

Styl je kombinacečetné parametry, které musí být v souladu s ostatními.Tím bude člověk vypadat příjemně a externě.atraktivní, přitahuje pohledy ostatních.Při vytváření stylu a obrázku je třeba vzít v úvahu následující kritéria:

  • věk;
  • barva kůže;
  • ústava;
  • temperament;
  • osobní preference;
  • životní styl.

A pokud některé z těchto bodů nelze upravit, pak lze zbytek bezpečně zlepšit, aby vypadal slušně ve společnosti a v očích lidí kolem nich.A protože asi 80% těla muže je pokryto oděvy, je nesmírně důležité nedovolit absurdní chyby a stylistické chyby.

Znalecký posudek
Helene Goldman
Mužský stylista
Jedná se o stylistické chyby při výběru a kombinaci oblečení, které se často stávají překážkou pro úspěch člověka, například hloupou výbavou v rozhovoru pro vysoké postavení nebo neslučitelným obrazem na rande s dívkou.

Top 10 typických chyb mužů při vytváření obrazu

Luk je soubor skládající se z oděvů, obuvi a doplňkůpodlekonkrétní události a události.Ne každý člověk má přirozeně talent, aby správně vybral luky, proto jsou pro tuto práci k dispozici stylisté a designéři.A nyní vezměte v úvahu 10 nejtypičtějších mužských chyb, které jsou při tvorbě obrazu nepřijatelné.

Košile s krátkým rukávem a kravatou

Tento soubor je vhodný, s výjimkou oblékání rychlého občerstvení nebo v některýchsubkulturní kurz, formální a obchodní styl není kategorickypřijímá takovou kombinaci.

Špatná obuv

Výběr obuvi by měl být prováděn opatrně, s přihlédnutím k celkovému stylu šatů. Mašle nebo tenisky jsou ideální pro džíny, pod kalhotami a kostýmem byste určitě měli najít klasické boty. Formální oblečení a neformální styl boty nejsou kombinovány.

Oříznuté kalhoty

Bez ohledu na styl kalhot, které by muž preferoval, by jeho délka měla stačit k uzavření ponožek.

Barva ponožky

Při výběru ponožek je třeba vzít v úvahu nejen jeho tkaninu, ale i barvu, která je kombinuje s barvou kalhot a bot.

Použití rovnoběžky a řemene

Obraz muže s takovým příslušenstvím bude vypadat velmi směšně a hloupě, musíte si vybrat jednu věc.

Neslučitelná textura a barva obuvi a opasků

Takové oděvy pro muže by měly být ve stejném stylu, barvě a dokonce ze stejné materiálové produkce. Například pod hnědými botami musíte mít hnědý pásek pod černým příslušenstvím, resp. Černý doplněk.

Délka kravaty

Tento parametr by měli znát a dodržovat všichni muži. V klasickém stylu s oblečením, délka kravaty jde dolů do středu spony, nic víc, nic méně. Zvláště směšné bude vypadat dlouhá kravata v tandemu s smokingem.

knoflíkové knoflíky jsou viditelné zpod kravaty

Obchodní styl vyžaduje nejen košili a kravatu, ale také takovéUspořádání tak, aby pod kravatovým uzlem nebyly žádné knoflíky.

Bunda, která je zapnuta na spodním tlačítku

Pokud jsou na bundě dvě tlačítka, upevňují pouze horní, pokud jsou tři na jednom prostředním tlačítku nebo na horním a prostředním tlačítku.

Špatná délka rukávu na plášti

Bez ohledu na styl bundy by měla pod ním ležet 1-2 cm manžety košile. Příliš krátké rukávy budou vizuálně dělat sako malé, ne o velikosti muže, ale příliš dlouho, naopak, bude to objemné, což není vhodné podle přísného oblečení.

Také muži musí zajistit, aby sako nebylo delší než svrchní oděv a pod otevřenou botou se nosí ponožky. Pokud je košile zastrčená do kalhot, musí být pás. Při výběru kalhot, je třeba dát přednost tomu, že opustí jeden světelný záhyb na přední záhyb.

Závěr

Znáte-li všechny typické mužské chyby, které jsou při tvorbě obrázků povoleny, můžete jim zabránit. V tomto ohledu stylisté sledovali obrazy a oblečení průměrného člověka, přičemž zdůrazňovali ty směšné a nepřijatelné chyby ve stylu.